Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.ttvbulteni.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.tvbulteni.com internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için kayıt altına alınır ve resmi makamlar tarafından talep edildiği takdirde yalnızca, ilgili kamu kurumlarına TCK kapsamında belirtilen şekil ve doğrultularda verilebilir. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.tvbulteni.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:
www.tvbulteni.com internet sitesi siteye ziyaret gerçekleştirdiğinizde veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.tvbulteni.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.
Siteye ziyarette bulunmak için herhangi bir bilgi istenmemekle beraber, yalnızca mevcut içeriklere yorum yapmak istenildiğinde sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir. Bu bilgileri paylaşmak ve yorum yapmak da tamamen ziyaretçilerimizin sorumluluğundadır. Yorum bölümünde e-mail adresleri açık olarak paylaşılmamakta, yalnızca ziyaretçi adı (ziyaretçi tarafından belirtilen kullanıcı adı veya isim) yapılan yorumla beraber yayımlanır.
Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi
www.tvbulteni.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.
www.tvbulteni.com internet sitesi eğer başka bir site ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik
Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

tvbulteni.com